MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 4754037
nr 475 4037
Skåp
Jugend bemålad [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], 48x28, höjd: 135
Utrop:
100 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 juli 2007
kl 16:37:51
150 kr
500 kr
350 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
6
1.000 kr